ITK LINEA N Желілік шкаф 19" 42U 800х800мм шыны алдыңғы есік артқы металл сұр

723 313 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LN35-42U88-GM
Жіберу 03 мамыр 2026LINEA N сериялы 19" едендік шкафтар күшейтілген конструкциясының арқасында әртүрлі көлемдегі телекоммуникациялық және серверлік жабдықтарды, үздіксіз қуат көздерін және аккумуляторды орналастыруға арналған. Шкафтар МЕМСТ 28601.2-90 бойынша 482,6 мм сериялы көтергіш құрылымдар жүйесінде жасалған. Жиналмалы дизайндағы шкафтар негізден, қос шатырдан, тік тіректерден, профильдерден және есіктерден тұрады. Шкафтың конструкциясы жоғары сенімділік пен жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Жабдықты монтаждау үшін төрт жақтан алмалы-салмалы бүйір қабырғалары, алдыңғы және артқы есіктер арқылы кіруге болады. Есіктер үш нүктелі құлыппен және айналмалы тұтқамен оңай алынбалы. Тиімді жылу алмасуды қамтамасыз ету және қажетті температуралық жағдайларды қамтамасыз ету үшін шкафтың төбесіне шкафта 3 данаға дейін (тереңдігі 1000 мм) ПВ сериялы ITK желдеткіш панельдерін орнатуға болады. Төбесі, негізі және артқы қабырғасы бар шкафтар, ITK щеткалы кабель кірістерін орнату үшін перфорацияланған. Шкафты жеткізу көлеміне 19" G-тәрізді монтаждау профильдері (4 дана), еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін реттелетін тіректер (аяқтар) кіреді. Бұрылмалы біліктерді (жеткізу көлеміне кірмейді) тіректермен бір уақытта орнатуға болады. Шкафтың жерге тұйықтау жинағы шкафтың барлық бөліктерін бір жерге тұйықтау тізбегіне қосуға мүмкіндік береді. Шкафтарды біріктіруге арналған жинақтың көмегімен бір-біріне қондыруға болады.
Артықшылықтары
- Ресейде өндірілген.
- Орындаулар мен габариттердің кең ассортименті.
- Паллетте жиынтықта жеткізіледі.
- 19" монтаждау профильдері барлық тереңдікте реттеледі.
- Шкафтың ішкі кеңістігіне 4 жағынан кіруге болады.
- Бүйір қабырғалары алмалы-салмалы, құлыппен және ысырмалармен жабдықталған.
- Барлық өткізгіш құрылымдық элементтерде жерге тұйықтау шпилькалары бар.
- Жиналмалы тұтқасы бар есік құлпы.
- Есікті оңай және жылдам жылжытуға болады.
- Желдетілетін есіктің 83% перфорациясы бар.
- ПВ сериялы қосымша желдеткіш панельдерін орнату мүмкіндігі.
- Шкафты аяқтар мен шығыршықтарға бір уақытта орнатуға болады. Ассортиментте іргелер де бар.
- ITK компаниясы шығарған көптеген үйлесімді керек-жарақтар мен құрамдас бөліктердің болуы.
- IEC62208, IEC60950, КО ТР 020/2011, МЕМСТ 28601.1-90 және 28601.2-90 стандарттарына сәйкес орындалған.
Техникалық сипаттамалар
Биіктік U
42
Тереңдігі
800 мм
Ені
800 мм
Максималды статикалық жүктеме
1000 (тіректер), 300 (роликтер) кг
Құрастырмалы-жиналмалы
Иә
Түсі
Сұр
Пайдалы тереңдік
715 мм
Алдыңғы есіктің түрі
Соққыға төзімді реңктелген әйнегі бар шыны
Артқы қақпаның түрі
Металл
Шкаф есіктерінің саны
2
Биіктігі
2055 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Ұнтақты бояу
Климаттық орындалуы
Түйін
Биіктіктегі модульдер саны
-
Монтаждау профильдерінің материалы
1,5 мм мырышталған қаңылтыр болат
Материал
Болат
Монтаждау орны
Алдыңғы және артқы жағы
Үлгі немесе орындау
Қозғалмайтын жақтаумен
Модульдік кеңейту
Басқалар
RAL түсінің нөмірі
7035
Бүйір қабырғасымен
Иә
Алдыңғы есікпен
Иә
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Алмалы-салмалы немесе жиналмалы
Иә
Пайдалану температурасы
-10...45 °C
Монтаждау түрі
Едендік
Есіктің ашылу бұрышы
120 °
Бағыттауыштарды реттеу қадамы
20 мм
Құжаттама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Серверлік шкаф |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жұмыс тереңдігі (мм) | 740 |
| Жұмыс биіктігі (U) | 42U |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 1030 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2060 мм |
| Салмақ | 185 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Қосжарнақты, Перфорацияланған, Құлыппен |
| Артқы есік | Құлыппен, Перфорацияланған |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 723 313 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық: Шкаф жинағы - 1 дана. Тірек М12х90 - 6 дана. Таңбалау заттаңбасы - 4 дана. Жерге тұйықтау сымы 30 см алмалы-салмалы және сақиналы ұштығы - 4 дана. Ажыратылатын ұштықтары бар 30 см жерге тұйықтау сымы - 9 дана. Жерге қосу белгісі - 26 дана. Бұранда М6х20 - 10 дана. Бұранда М4х8 - 10 дана. Бұранда М6х15 - 20 дана. Салмалы гайка М6 - 20 дана. Шайба 6 қара пластик - 20 дана. Төлқұжат - 1 дана.

