ITK Желдеткіш панелі ажыратқышы және термостаты бар 3 желдеткіш қуат кабелінсіз сұр

65 189 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:FM35-32M
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВ сериялы төбелік желдеткіш панельдер орнатылған пассивті және белсенді жабдықты мәжбүрлі салқындату мен желдетуді ұйымдастыруға және шкафтан ыстық ауаны шығаруға арналған 19" ITK шкафтарында пайдалануға арналған. НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Желіге қосылуға арналған электрмен жабдықтау кабелі жеткізу көлеміне кірмейді. Шкафта орнатылатын желдеткіш панельдердің максималды саны оның сериялары мен өлшемдеріне байланысты: LINEA N 600x600 мм - 2 дана. LINEA N 600x800 мм - 3 дана. LINEA N 600x1000 мм - 4 дана. LINEA N 800x800 мм - 3 дана. LINEA E 600x600 мм - 1 дана. LINEA E 600x800 мм - 2 дана. LINEA E 600x1000 мм - 3 дана LINEA W 600x450 мм - 1 дана LINEA W 600x600 мм - 2 дана LINEA WE барлық өлшемдері - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Аксессуар түрі | Желдеткіштер |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 480 мм |
| Тереңдігі | 78 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 188 мм |
| Салмақ | 2.37 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Желдету модулін орнатуға арналған орын | Шкафтың қақпағында |
- Бағасы: 65 189 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Панель вентиляторная серии ПВ – 1 шт; комплект крепления ПВ в шкафу – 1 шт; паспорт – 1 экз.

