Мыс ұштығы ТМ 35-8-9 МЕМСТ 7386 IEK

700 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UNP23-035-08-09
Жіберу 10 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK тауар белгісінің мыс ұшы мыс өткізгіштері бар сымдар мен кабельдерді престеу арқылы аяқтауға арналған.
Техникалық сипаттамалар
Номин көлденең қимасы
35.0 мм2
Бұранданың метрикалық өлшемі - М
8
Беттің қорғаныш жабыны
Қапталмаған (жалаңаш)
Материал
Мыс
Қосылу бұрышы
Арнайы бұрыш
Монтаждау тесігінің диаметрі
8.4 мм
Өзекке арналған тесіктің диаметрі
9.0 мм
Гильзаның немесе муфтаның ұзындығы
60.0 мм
Оқшауланған
Жоқ
Номиналды кернеу
10000 Жылы
Қарау - бақылау тесігі бар
Жоқ
Пайдалану температурасы
-60…40 °C
Өткізгіш түрі
Массивті өткізгіш аймақ
Тар немесе жіңішке фланец
Жоқ
Фланецтің пішіні
Сақина тәрізді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 63 мм |
| Ені | 22 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 10.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 50 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 700 ₸


