Тарату пункті ПР8503-1159 IP54 кіріс ВА88М 250А отх.13хВА88М мыс IEK

431 280 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-8503110012-3
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PR8503 IEK тарату қондырғылары электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 660 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- Ток өткізгіш шина мыстан жасалған.
- Пайдалануда сенімді өнеркәсіптік сериялы жабдық қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | кіріспе аппаратқа | 1 |
| Енгізу N/PE | ШНИ шиналарына 120 мм-ге дейін | |
| Ғимарат | 1 | |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Шығатын желілерді коммутациялау және қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 40А 25кА 690В MASTER IEK Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 16А 25кА MASTER IEK |
5 4 2 1 |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 3х20х4000мм 275А ГК | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Шығатын N/PE шиналары | ШНИ-10х18-24-L2-С IEK 200А екі бұрыштық оқшаулағыштағы N "нөл" шинасы | 2 |
| Кіріс/шығыс кабелін беру төменгі |
Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм кабельді тығыздамалар жиынтықта |
|
| Ток өткізгіш шинадан қорғайтын панель | жиынтықта плексиглас немесе металл |
MASTER сериялы автоматты ажыратқыштардың артықшылықтары


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 13 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 431 280 ₸

