Электрмен жылытуды басқару панелі ШУОБ11-5111-2760 80А 10/6кА 400/230В IP54

127 602 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUOB-11511127-6D0-03
Жіберу 08 сәуір 2026КӨКСЕРКЕ электр жылыту жүйелерін басқаруға арналған, олар шатыр мен суағарларда мұздар мен мұздардың пайда болуын болдырмау үшін қолданылады.
Бұл әсіресе қыс мезгілінде қар мен мұз жиналып, қауіпті жағдайлар туғызып, ғимарат құрылымына жүктемені арттыратын кезде өте маңызды.
ЩУОБ құрылыс конструкцияларының қауіпсіздігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз ете отырып, қысқы жылыту жүйелеріндегі маңызды элемент болып табылады.
Шатырды жылыту қалқанының негізгі функциялары:
- Автоматты басқару: қалқан шатыр жабыны мен суағар жүйесінің жылытылатын жерлерінде орналасқан жылыту кабелін автоматты түрде қосуды және өшіруді қамтамасыз етеді.
- Апаттан қорғау: жүйені қысқа тұйықталудан және ағып кету токтарынан қорғайды, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады.
- Жүктемені азайту: қуат беру желісіндегі ең жоғары жүктемені азайтады, бұл электр энергиясын үнемдеуге пайдалы болуы мүмкін.
Қолдану:
- Ғимараттардың шатырлары: мұздың пайда болуын болдырмау үшін тегіс және көлбеу шатырларды жылыту үшін қолданылады.
- Арықтар мен арықтар: ол су төгетін жүйелерді жылыту үшін қолданылады, бұл олардың қатып қалуына және бітелуіне жол бермейді.
- Ашық алаңдар: кіреберіс топтары мен жаяу жүргіншілер жолдары сияқты сыртқы аумақтарды жылыту үшін пайдалануға болады.
Жиынтықтың сипаттамасы
КӨКСЕРКЕ аспалы металл корпуста құрастырылады ЩРн-36 (540х330х120мм) IP54 ТИТАН 3 IEK;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х25 мм артық емес;
КӨКСЕРКЕ балығын іске қосу үшін температура релесінде температура диапазонын орнату қажет;
Температура датчигін сыртқа шығару қажет;
Кіріспе аппарат:
- Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 80А 10кА D IEK 1 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 6А 4.5кА В IEK 1шт (басқару тізбегін қорғау);
Күштік бөлік
- Модульдік контактор NCH8-40/20 40A 2НО АС230В 2 дана;
- Тоқ өткізгіштер ПВ3 мыс МЕМСТ;
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
Басқару және индикация панелі (шкафтың есігінде)
- Жұмыс режимдерін таңдау Ажыратқыш-ажыратқыш үш позициялы ВРТ-63 1P 16А автоматты және қолмен;
- Қол режимі Модульдік КМУ11 IEK басқару батырмасы;
- Қызыл модульді ЛС-47 сигналдық шамы HL1 "ЖЫЛЫТУ ЖҰМЫСЫ";
Жылытуды автоматты режимде басқару
- Температуралық реле OTR-01 1 істікшелі 24-240В AC/DC ONI 1 дана
- Мыс МЕМСТ басқару тізбектерінің өткізгіштері;
Тарату секциясы
- Автоматты ажыратқыш диф. ток АВДТ32 30мА түрі A KARAT IEK 6 дана;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылған;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 127 602 ₸








