Қақпақ науа негізі 50 мм IEK

1 108,80 ₸/м
- Бар
- Коды:CLP1K-050-1
Науаның қақпағы қажет болған жағдайда науаға салынған кабельді қорғау үшін қолданылады. Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
Құлып қақпақтары науаға және орнату керек-жарақтарына қосымша қысқыштарсыз қарапайым басу арқылы бекітіледі. Қақпақтағы құлып кабель жолын тігінен орнатқан кезде оны мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
Ені
50 мм
Салмақ
0,58 кг
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Биіктігі
15 мм
Ұзындығы
3000 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Материал
Болат
Монтаждау ені
50 мм
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Иә
Сым науасы үшін қолайлы
Иә
Бекіту тәсілі немесе түрі
Бекіткіштерде
Материалдың қалыңдығы
0.70 мм
Түсі
Ашық сұр
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 50 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
- Бағасы: 1 108,80 ₸/м

