Жалғаушы пластина h=50 IEK

294 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1S-050
Жіберу 13 сәуір 2026
Сипаттамасы
Жалғағыш пластина науалар мен керек-жарақтарды бір-біріне қосу үшін қолданылады. Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
Үлгі немесе орындау
Бойлық қосқыш (пластина)
Ені
33 мм
Ұзындығы
185 мм
Салмақ
0,10 кг
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Биіктігі
50 мм
Көкжиек-айналмалы немесе топсалы
Жоқ
Материал
Болат
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Иә
Биіктігі бар науа үшін қолайлы
50 мм
Ені бар науа үшін жарамды
100...600 мм
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Сым сым науасы үшін қолайлы
- мм
Сым науасы үшін қолайлы
Жоқ
Қосылу түрі
Бұрандалы қосқыш
Металдың қалыңдығы
1,5 мм
Тігінен-айналмалы немесе топсалы
Жоқ
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қосқыш |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 185 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Негізгі | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Жалғаушы пластиналар |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
- Бағасы: 294 ₸

