Қосқыш тақташалар үшін IEK, h=50 мм

295 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1S-050
Жіберу 06 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктіруші пластина лотоктар мен аксессуарларды өзара біріктіруге арналған.
Металл лотоктарға арналған барлық аксессуарлар Сендзимир әдісімен ыстық мырыштау болатынан жасалған (мырыштың қорғаныс қабаты 10-20 мкм).

Артықшылықтары
- Аксессуарлардың кең ассортименті кез келген күрделілік дәрежесіндегі кабель трассасын жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Бойлық қосқыш (ермексаз) |
| Ені. мм | 33 |
| Ұзындығы мм | 185 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | EV000253 |
| Сым науасына жарамды | Жоқ |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Көлденең-бұрылыс немесе топсалы | Жоқ |
| Ені науа үшін жарайды. мм | 100...600 |
| Материал | Болат |
| Сым лоток сымына арналған, мм | - |
| Баспалдақ науасына жарамды | Иә |
| Биіктігі мм | 50 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Қосу түрі | Бұрандалы ажыратқыш |
| Сөреге биіктігі жоғары. мм | 50 |
| Тік-бұрылатын немесе топсалы | Жоқ |
| Таразы. кг | 0,10 |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз етуге келеді | Иә |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,5 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қосқыш |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 185 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Негізгі | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Жалғаушы пластиналар |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
- Бағасы: 295 ₸

