ТА 16-8-5.4 алюминий ұштығы ЗЭТАРУСТЫ престеуге арналған

109,62 ₸
- Бар
- Коды:zeta10410
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТА 16-8-5,4 алюминий кабелінің қысқышпен бекітілген ұшы 35 кВ-қа дейінгі кернеуде 16 мм2 қимасы бар алюминий кабель өзектері мен сымдарын тоқтатуға арналған.
ТА 16-8-5,4 ұшы кабель өзегіне кигізіліп, гидравликалық немесе қолмен престеу арқылы престеледі.
Бұл әдіс кабельдің ұшы мен өзегін мықтап бекітеді және сенімді жанасуды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| zeta10410 | |
| ТА 16-8-5,4 | |
| Алюминий ұштығы | |
| 35 шаршы метрге дейін | |
| 16 | |
| 8 | |
| 5.4 | |
| 10 | |
| 8.4 | |
| 16.5 | |
| 59 | |
| Нығыздау | |
| Жоқ | |
| ӨХЛ 3 | |
| МЕМСТ 9581-80 | |
| алюминий | |
| 344983 | |
| ЗЭТАРУС |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Ені | 17 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8.4 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 109,62 ₸

