Автоматты ажыратқыш Easy9 1Р 6А 4.5кА С Schneider

1 537,20 ₸
- Бар
- Коды:EZ9F34106
Easy9-тұрғын үй құрылысына арналған модульдік жабдықтар сериясы.
Easy9 құрылғылары орташа баға сегментіне жатады және сонымен бірге сапасымен, сенімділігімен және пайдалану ыңғайлылығымен жақсы салыстырылады.
Ең жоғары сапаға барлық құрылғыларға енгізілген шығыс сапасын 100% бақылай отырып, өз зауыттарымызда өндіру арқылы қол жеткізіледі. Бірыңғай конструкция және жоғары өндірістік стандарттар Easy9 жабдығының қызмет ету мерзімін ұзартады. Серияның артықшылығы орташа баға сегментіне ғана тән құрылғылардың болуы болып табылады: 18 мм AVDT, кернеу релесі, S типті VDT, SPD, контакторлар және импульстік реле. Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі қалқанды жинауға мүмкіндік береді.
Құрылғылар туралы толығырақ Easy9
Тұрғын ғимараттарды электрмен қорғауды қамтамасыз етудің тиімді тәсілі
Біздің тәжірибемізді ұзақ мерзімді тарихи инновациялармен және кепілдендірілген сапамен үйлестіре отырып, қорғаныс желісі Easy9 тұрғын үй ғимараттарында электрлік қорғанысты қамтамасыз етудің тиімді әдісі болып табылады және сізге жан тыныштығын, пайдаланудың қарапайымдылығын және сенімділігін қамтамасыз етеді.
Қорғау ауқымы Easy9:
• Тарақ шиналарынан модульдік ажыратқыштарға дейінгі икемділік.
• Тұрмыстық тұтынушылар нарығын ескере отырып әзірлеу.
• Жеке және көп пәтерлі үйлер үшін өте қолайлы.
Құрылғылардың артықшылықтары Easy9
Дайын жүйе
Easy9 қорғаныс құрылғылары жүйенің тұтастығын ескере отырып жасалған және барлық қажетті қорғаныс құрылғылары мен керек-жарақтарын қамтиды.
Сенімділік және орнықтылық
Easy9 қорғаныс құрылғылары сапа кепілдігімен әзірленген және жасалған және IEC және жергілікті стандарттар талаптарына сәйкес сертификатталған. Жаһандық RoHs/Reach нормативтік талаптарына сәйкестік сіздің отбасыңыз бен қоршаған ортаңыздың қорғалуын қамтамасыз етеді.
Пайдалану оңай
Easy9 қауіпсіздік құрылғыларын дәл конфигурациялары мен таңбалауының арқасында таңдау оңай; олар өнімдегі түсінікті еске салғыштардың арқасында техникалық қызмет көрсету оңай, сонымен қатар бір терминал дизайнымен және сым көрсеткішімен орнату оңай.
Негізгі сипаттамалары
| Серия | Easy9 |
|---|---|
| Қолданылу саласы | Тарату |
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Құрылғының қысқаша атауы | Easy9 модульдік автоматты ажыратқыштар |
| Полюстердің сипаттамасы | 1P |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Номиналды ток | 6 A |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ажырату қабілеті | 4500 A Icn 230 В Айнымалы ток 50/60 Гц IEC 60898-1 сәйкес 4500 A Icn 400В Айнымалы ток 50 / 60Гц IEC 60898-1 сәйкес |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә, IEC 60898-1 сәйкес |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
|---|---|
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Электромагниттік ажыратудың шегі | 5...10 x In |
| Номиналды жұмыс ажырату қабілеті | 4,5 kA 100 % Icn 230В Айнымалы ток 50 / 60Гц IEC 60898-1 стандартына сәйкес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 500 миль Айнымалы ток 50/60 Гц IEC 60898-1 сәйкес |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 кВ IEC 60898-1 сәйкес |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Жоқ |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Қадам 9 мм | 2 |
| Биіктігі | 81 mm |
| Ені | 18 mm |
| Тереңдігі | 66,5 mm |
| Түсі | Сұр (RAL 7035) |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 4000 циклдар |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...25 мм2 қатты Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...16 мм2 икемді |
| Қатайту сәті | 2 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Стандарттар | IEC 60898-1 |
|---|---|
| Сертификаттар | МЕМСТ Р |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 95% -25...60 °C температурада |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…60 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 6 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | EASY9 |
| Жабдық түрі | Модульдік автоматты ажыратқыш |
- Бағасы: 1 537,20 ₸

