Резервті автоматты енгізу блогы NXZM-160S/3B 160А 35кА 400В СHINT

204 046,92 ₸
- Бар
- Коды:256790
NXZM-160S/3B автоматты резервті енгізу (АВР) блогы негізгі көз істен шыққан жағдайда қуат көзін негізгі көзден резервтік қуат көзіне және кері автоматты түрде ауыстыруға арналған.
Құрылғы жылу мен ылғалдылықтың өзгеруі, өте төмен немесе жоғары температура, тұзды бүріккіштің пайда болуы және т.б. сияқты күрделі жұмыс жағдайларында тұрақты жұмыс істей алады.
Жұмыс принципі:
- Қуат көздерін басқару: Құрылғы кернеу мен жиілік сияқты параметрлерді өлшеу арқылы екі қуат көзінің (негізгі және резервтік) күйін үздіксіз бақылайды.
- Автоматты ауыстырып-қосқыш: Апат анықталған кезде (мысалы, кернеудің рұқсат етілген нормалардан ауытқуы немесе ауытқуы) негізгі көзде құрылғы автоматты түрде резервтік қуат көзіне ауысады.
- Негізгі көзге қайтару: Негізгі көз параметрлері қалыпты қалпына келтірілгенде, құрылғы оған қуатты қайтарады.
- Қолмен және автоматты режим: Құрылғы қолмен (оператор арқылы ауысу) немесе автоматты режимде жұмыс істей алады.
Қолдану:
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар: Негізгі қуат көзінде апаттар болған жағдайда жабдықтың үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді.
- Коммерциялық ғимараттар: Жарықтандыру жүйелерінің, лифттердің, серверлік қондырғылардың және басқа да маңызды жүйелердің жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Тұрғын үйлер: Тұрмыстық техниканы тұрақты қуатпен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Ауруханалар мен денсаулық сақтау мекемелері: Төтенше жағдайларда медициналық техниканың жұмысына кепілдік береді.
- ДӨО және серверлік: Серверлер мен желілік құрылғылардың жұмысын қолдайды.
- Телекоммуникациялар: Байланыс тораптарын үздіксіз қуатпен қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары:
- Процесті автоматтандыру: Негізгі және резервтік қуат көздері арасында ауысу үшін адамның араласуы қажет емес.
- Ықшамдылық және орнатудың қарапайымдылығы: NXZM блогы шағын өлшемдерімен ерекшеленеді, бұл монтаждауды және қолданыстағы электр схемаларына біріктіруді жеңілдетеді.
- Жоғары сенімділік: Қуат көздері арасында ауысқан кезде құрылғының тұрақты жұмысы.
- Әмбебаптығы: Генераторлар мен желілерді қоса алғанда, әртүрлі қуат көздерімен пайдалануға жарамды.
- Энергия тиімділігі: Коммутация кезінде энергия шығынын азайтады.
- Қорғаныс: Қысқа тұйықталудан, шамадан тыс жүктемеден және басқа да төтенше жағдайлардан қорғау механизмдерімен жабдықталған.
- Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны: Әртүрлі жұмыс жағдайларына жарамды.
- Стандарттарға сәйкестік: Құрылғы халықаралық сапа және қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді, бұл оның сенімділігін растайды.
NXZM блогы электрмен жабдықтаудың қауіпсіздігі мен үздіксіздігін қамтамасыз етеді, бұл оны жоғары сенімділік қажет болатын жүйелердің таптырмас элементіне айналдырады.
Бірнеше жұмыс режимдері
- Өздігінен қайтарылатын негізгі енгізу.
Кернеу төмендеген кезде жүктеме резервтік кірістен қуат көзіне автоматты түрде ауысады. Негізгі кірістегі кернеуді қалпына келтіре отырып, құрылғы жүктемені өздігінен бірінші кірістен қуат көзіне ауыстырады. - Екі баламалы енгізу.
Бұл жұмыс режимі негізгі және резервтік кірістердің тең шарттарда болуын болжайды. Бірінші кірісте кернеу болмаған жағдайда жүктеме екінші кіріске ауысады. Және бірінші кірістегі кернеу қалпына келген кезде де одан қуат алуды жалғастырады. Яғни, өзін-өзі қайтару болмайды. Бұл ретте қажет болған жағдайда ауыстыруды әрқашан қолмен орындауға болады. - Генератормен жұмыс істеу режимі.
Ол генераторлық қондырғы электр энергиясының резервтік көзі ретінде әрекет етеді деп болжайды. Бұл режимде қосымша басқару функциялары іске қосылады. Резервке ауысудан басқа, NXZM сериялы моноблокты АВР генераторды іске қосу және тоқтату туралы сигнал береді. Бұл жағдайда сигналды ауыстыру немесе беру уақытының параметрлерін басқару блогының көмегімен дербес орнатуға болады.
Құрылғының мүмкіндіктері
- "Желі-желі" немесе "желі-генератор" режимінде жұмыс істеу.
Бір ұжымдық желіден екіншісіне де, желіден резервтік генераторға да ауысуға болады. Бұл NXZM сериялы моноблокты АВР қолдану аясын айтарлықтай кеңейтеді. - Автоматты және қолмен жұмыс режимі.
Қуатты бір кірістен екіншісіне ауыстыру тек автоматты режимде ғана емес, қолмен де мүмкін. Ол үшін құрылғының корпусындағы басқару тұтқасын бұру жеткілікті. - Желі параметрлерінің индикациясы.
Құрылғының ағымдағы күйі индикатор шамы арқылы көрсетіледі. Ал цифрлық дисплейдің арқасында екі енгізудің де ағымдағы параметрлерін және басқа да қатысты ақпаратты білуге болады. - Өртке қарсы жүйемен тікелей және кері байланыс функциясы.
Өрт сөндіру, ескерту және эвакуациялық жарықтандыру тізбектерін басқару жүйелерімен өзара әрекеттесуге мүмкіндік береді. - Жоғары ажырату қабілеті.
NXZM сериялы модельдердің шекті ажырату қабілеті 50 кА-ға жетеді, бұл көптеген басқа ұқсас моноблоктық АВР сипаттамаларынан асып түседі.
Қорғаныс функциялары
- Жоғары кернеуден қорғау.
Негізгі және резервтік қуат көзіндегі кернеуді бақылау. Жоғары кернеуде автоматты түрде ауысу. Ауыстыру уақытының кешігуін реттеу. - Төмен кернеуден қорғау.
Екі кірістегі кернеу параметрлерін бақылау. Төмендетілген кернеу кезінде басқа кіріске ауысу. Кернеу параметрлерін және ауысу уақытының кешігуін реттеу мүмкіндігі. - Фазаның жоғалуынан қорғау.
Кернеу фазасының үзілуі немесе үзілуі анықталған кезде басқа кіріске ауысу орын алады. - Шамадан тыс жүктемеден қорғау.
Электр тізбегіндегі асқын токтарды анықтау және жүктемені басқа кіріске беру. - Қысқа тұйықталудан қорғау.
Қысқа тұйықталу токтары пайда болған кезде автоматты түрде ауысу. Шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталу токтарын бақылау екі кірісте де орындалады.
Құрылымдық ерекшеліктері
- Моноблокты құрылым.
Моноблоктың форматы NXZM сериялы АВР CHINT тарату қалқанына қарапайым және жылдам интеграциялануына ықпал етеді. Сондай-ақ моноблокты АВР жұмыста сенімдірек және қоршаған ортаның әсеріне азырақ ұшырайды (корпус шаңның, кірдің, судың шашырауынан қорғайды). - Корпустың ықшам өлшемдері.
Жаңа функционалдық орналасу құрылғының өлшемдерін айтарлықтай азайтуға мүмкіндік берді. Қолмен басқару тұтқасы оң жақта орналасқан. Ал дисплей блогы моноблоктың қақпағына шығарылады. Бұл корпустың өлшемдерін ені бойынша қысқартуға мүмкіндік берді. - Алмалы-салмалы дисплейлік блок.
Ағымдағы жұмыс режимін, екі кірістің күйін, жұмыс кернеуінің мәнін және басқа параметрлерді көзбен бақылау үшін оны шкафтың есігіне орналастыруға мүмкіндік береді. Шкафтың ішіне кіруді қажет етпей-ақ құрылғының жұмысын басқаруға мүмкіндік береді. Құрылғы жинағына дисплей бөлігін қосуға арналған ұзартқыш кабель кіреді. - Эргономикалық тұтқа.
Ол жұмыс режимдерін қолмен ауыстыру үшін қызмет етеді. Тұтқаның пішіні және оның құрылғының оң жағында орналасуы ыңғайлы ұстауға ықпал етеді және пайдалану тәжірибесін жоғарырақ деңгейге шығарады.
Қолданылатын стандарттар:
- МЭК 60947-1 өндірістік стандарты. МЭК 60947-6-1
- МЭК 60068-2-1 (төмен температуралар)
- МЭК 60068-2-2 (жоғары температура)
- МЭК 60068-2-30 (мезгіл-мезгіл пайда болатын ылғалды жылу)
- МЭК 60068-2-11 (тұзды бүріккіш)
Моноблокты АВР NXZM (CHINT) сериясына шолу
Техникалық сипаттамалар
| Жылулық айырғыштың номиналды тогы, А | 160 |
| Жерге тұйықталудан қорғау функциясымен | Жоқ |
| Қоршаған ортаның ластану дәрежесі | 3 |
| Асқын токтардан қорғау | Иә |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | 35 |
| Басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В | 230 |
| Қызып кетуден қорғаумен | Иә |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Номиналды кернеу, В | 400 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -5 ...+40 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау, А | 160 |
| Номиналды импульстік төзімді кернеу, кВ | 8 |
| 400 В-да жарылатын қуат | 35 |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 800 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 4000 |
| Стандарттар | МЭК/EN 60947-6-1 МЕМСТ Р 50030.6.1 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 345x240x167 |
| Орнатылатын ажыратқыштардың түрі | NXM |
| Серия | NXZM |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP30 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1.4 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 345 мм |
| Тереңдігі | 167 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Түсі | Қара |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 204 046,92 ₸

