KARAT Аут. сөндірулі ВА47-100 2P С 16А 10кА IEK

7 444 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA40-2-016-C
Жіберу 13 сәуір 2026ВА47-100 автоматты ажыратқыштары белсенді және индуктивті жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Жақсартылған кеңірек ажыратқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- 10000А коммутациялық қабілетінің жоғарылауы ВА47-100-ді автоматты ажыратқыштар ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Конструкция ерекшеліктері




Техникалық сипаттамалар
Номиналды ток
16.0 А
Полюстер саны
2
Номин импульске төзімді кернеу
6 шаршы метр
Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы
C
Кернеу түрі
Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC)
Номин құл кернеу
400 Жылы
Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC
≤ 60 Жылы
Айырғыштың түрі
Жылулық, электромагниттік
Энергия шығыны
7.0 Вт
Жылулық ағытқыштың болуы
Иә
Электромагниттік ағытқыштың болуы
Иә
Электрондық ағытқыштың болуы
Жоқ
Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В
10.0 ғА
Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 400В
10.0 ғА
Полюстердің жалпы саны
2
EN 60898 бойынша ажырату қабілеті
10 ғА
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Қосылу түрі
Бұрандалы қосылыс
Жиілігі
50 Гц
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені
3
Жабдық толықтырылуы мүмкін
Иә
ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты
0,1 с
Токты шектеу сыныбы
3
Климаттық орындалуы
ӨХЛ4
Қорғалған полюстер саны
2
Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы
35 мм2
Монтаждық тереңдік - тауашалар
74,3 мм
Дифференциалды ағытқыштың болуы
Жоқ
Құжаттама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 25 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 60 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Бейтарап | Иә |
- Бағасы: 7 444 ₸

