Я5141-2474 2.5А 1КВт 4.5кА 400/230В электр қозғалтқышының басқару қорабы IP31

53 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51412474-1
Жіберу 04 сәуір 2026Сипаттамасы
Я5141 электр қозғалтқыштарын басқару қорабының бірқатар маңызды артықшылықтары мен қолдану аясы кең.
Я5141 сериясы автоматты жұмыс режимін жүзеге асыру үшін аралық релемен жабдықталған.
Артықшылықтары:
- Сенімділік және қауіпсіздік: Я5000 асинхронды қозғалтқыштардың жұмысында сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді.
- Модификациялардың кең таңдауы: әртүрлі модификациялар қолжетімді, бұл нақты пайдалану жағдайлары үшін ең жақсы нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді.
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: тартпаның құрылымы күрделі емес, бұл орнату және техникалық қызмет көрсету процесін жеңілдетеді.
- Қорғау және басқару: қорғаныс және басқару элементтері корпустың ішіне орнатылып, жабдықтың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
- Күй индикациясы: жәшіктің есігіне күй индикациясының шамдары, ажыратқыштар және басқа да аспаптар орналастырылған, бұл электр қозғалтқыштарының жұмысын ыңғайлы бақылауға мүмкіндік береді.
- Жәшік автоматтандырудың қосымша мүмкіндіктері үшін аралық релемен жабдықталған.
Қолдану:
- Асинхронды электр қозғалтқыштарын басқару: Я5000 қысқа тұйықталған роторы бар асинхронды электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
- Өнеркәсіп: электр қозғалтқыштарын сенімді басқаруды қажет ететін әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
- Процестерді автоматтандыру: бақылау мен сенімділіктің жоғары дәрежесі қажет болатын технологиялық процестерді автоматтандыру үшін қолданылады.
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230В.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х1,5 мм артық емес
Я5000 ШМП-1-0 (395х310х220мм) IP31 IEK аспалы металл корпусында жасалған;
Кіріспе бөлім
- Автоматты ажыратқышы бар бір фидер ВА47-29 3Р 3А 4.5кА D IEK;
- Басқару сигналының автоматты режимі: схемаға сәйкес қосыңыз;
- PE және N өткізгіштері: схемаға сәйкес терминалдарға қосылу;
Басқарманың негізгі функциялары:
- Қолмен басқару режимі - иә;
- Автоматты режим - иә (аралық реле арқылы) ;
- Реверс - жоқ;
Индикация және сигнализация
- Жәшік есігіндегі қызыл "ЖҰМЫС" сигнал шамы;
- Мыс басқару және сигнализация тізбектерінің өткізгіштері 0,75мм2 кем емес МЕМСТ;
- Аралық реле бос контактілер;
Кететіндер секциясы
- Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1NО IEK 1 дана;
- РТИ-1307 электро-жылулық реле 1.6-2.5А IEK 1 дана;
- Мыс басқару және сигнализация тізбектерінің өткізгіштері 0,75мм2 кем емес МЕМСТ;
- Электр қозғалтқышты қосу терминалдары жиынтықта;
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 2.5 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Я5141 |
| Жұмыс режимдері | Қайтымды емес |
| Қуат | 1 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 53 000 ₸

