Жарық беретін қалқанша12-6-32-13 32А IP41 енгізу 3РхВА47-29 отх.6хВА47-29х13А пластикалық IEK

25 506 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-OSHVP-18123216-02
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықтандыру қалқаны мыналарға арналған:
- кернеуі 400/230В номиналды тогы 125А дейінгі электр энергиясын тарату
- топтық желілерді шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталу кезінде қорғау
- диф болған жағдайда электр тогының соғуынан қорғау. қорғау
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Барлық керек-жарақтар тек ресми өндірушілерден
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- ТЖҚ-ның жоғары технологиялылығы
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | Саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 25 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 16 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Ғимарат |
Пластикалық корпус ЩРН-П-12 IP44 IEK |
1 |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 32А 4.5кА IEK |
1 |
| Шығатын желілерді қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 13А 4.5кА IEK |
6 |
| Ток өткізгіш шиналар мен өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Жедел панельдер | жиынтықта | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шиналары | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Модульдердің есептік саны | 18 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 220 мм |
| Ені | 362 мм |
| Тереңдігі | 97 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Мөлдір есіктер | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қорғау | |
| Құлып | Жоқ |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Есікті ашу | Жоғары |
- Бағасы: 25 506 ₸



