Екі кірісті АБҚ бар кіріспе шкаф ВРУ1-17-70 100А 25кА 400В IP31 контакторлары

542 573 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUG1-11770-A
Жіберу 08 сәуір 2026ВРУ1-17-70 кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
Әртүрлі салаларда қолданылады, соның ішінде:
- Тұрғын ғимараттар - көп пәтерлі үйлер мен жеке тұрғын үйлерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Қоғамдық ғимараттар мен құрылыстар - мектептер, ауруханалар және әкімшілік ғимараттар сияқты мекемелерде қолданылады.
- Сауда және кеңсе үй-жайлары - дүкендерді, кеңселерді және басқа да коммерциялық нысандарды электр қуатымен қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар - өндірістік алаңдарда электр энергиясын тарату үшін.
АСУ екі кірісті - бір тұтынушыны электрмен жабдықтау схемасы бар АДБ жүйесімен жабдықталған.
АВР автоматты режимде жұмыс істейді.
Бұл АДБ жүйесі тұтынушылардың бір тобын электрмен жабдықтаудың екі тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді: негізгі және резервтік.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚБ едендік металл корпуста құрастырылады ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400мм) УХЛ3 IP31 ИК;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х120 мм артық емес;
ҚТҚ іске қосу үшін КВ1 және КВ2 фазаларын бақылау релесінде кернеу параметрін орнату қажет;
Кіріспе аппарат:
- Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 100А 25кА MASTER IEK 2 дана
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 6А 4.5кА В KARAT IEK 2шт басқару тізбегін қорғау
Күштік бөлік
- Енгізулерді ауыстыру Контактор КТИ-5115 115А 230В/АС3 IEK 2 дана
- Ток өткізетін шина АД 31Т алюминий МЕМСТ;
- "Нөл-жерді" қалдыруға арналған шиналар жиынтықта;
Басқару және индикация панелі (шкафтың есігінде)
- Қызыл сигналдық шам HL1 "НЕГІЗГІ ЕНГІЗУ ЖҰМЫСЫ";
- Сары сигналдық шам HL2 "ЖҰМЫС РЕЗЕРВІ";
АДБ басқару
- Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI 2 дана
- Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі 1 дана
- Мыс МЕМСТ басқару тізбектерінің өткізгіштері;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- ТТИ-А 100/5А 5ВА класты 0.5 IEK ток трансформаторы 3 дана
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 5-7.5А 1шт
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылған;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 контакторлар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 542 573 ₸

