Я5111-3874 63А IP31 1хВА47-100х80А автоматты басқару қорабы бар қайтымды емес. IEK CHINT режимі

105 200 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51113874
Жіберу 04 сәуір 2026Я5000 типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Жәшіктер ШМП корпустарында дайындалады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен.
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары/
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- CHINT контакторларының өнеркәсіптік сериясы қолданылды.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғау | Модульдік автомат. ажыратқыш/УЗО |
| Корпус материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 500 |
| Ені, мм | 400 |
| Тереңдігі, мм | 150 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Номин құл кернеу, Жылы | 380/220 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Қалқанның номиналды тогы, А | 63 |
| Климаттық орындалуы | УХ3 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Фидерлер саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып-қосқышы бар |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Я5111 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 105 200 ₸

