АВР жүйесі ШУ9253-21А32 160А схемасы 2-1 IP31 кірісі 2хВА88+ONI IEK логикалық басқару жүйесі бар ЭҮ

448 160 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHU-92532132-A-1
Жіберу 13 сәуір 2026Бұл АДБ жүйесі тұтынушылардың бір тобын электрмен жабдықтаудың екі тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді: негізгі және резервтік.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр энергиясы параметрлерінің жол берілмейтін ауытқулары жағдайында тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Логикалық басқарумен АДБ артықшылықтары
- Оқиғалар мұрағаты.
- Резервті 6300А дейін енгізу.
- РАҚ жұмысының барлық параметрлерін баптаудың икемділігі (қосуды/өшіруді кідірту, енгізуді таңдау және т.б.).
- Толығымен жасалған құжаттама, схемалар және бағдарламалар.
- Барлық АДБ бір өндірушінің құрамдас бөліктерінен құрастырылады. Бір терезеге тапсырыс беру.
- РАҚ жұмысының алгоритмдерін өзгертуге мүмкіндік беретін бағдарламаның ашық коды.
- Функционал барлық қажетті функциялармен жасалған.
- АДБ бөгде өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімді.
- Қашықтағы жұмыс орны арқылы АДБ жұмысын бақылау мүмкіндігі.
- Визуализация үшін есікке сенсорлық тақтаны орнату.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L негізгі және резервтік енгізу | кіріспе аппараттарға қосылу | |
| Енгізу N/PE | ||
| Ғимарат | 1 | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппараттар |
2 2 |
|
| АДБ басқару блогы |
ONI экраны бар PLR-S CPU1206(R) 220В айнымалы токтың логикалық релесі Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI |
1 2 1 2 |
| Индикация |
2 2 |
|
| Жұмыс режимдері | қолмен/автоматты | |
| Жергілікті басқару |
2 1 |
|
| Ток өткізгіштер мен шиналар | Мыс шинасы М1Т 3х20х4000мм 275А ГК* | |
| Қарсы қосуды бұғаттау | механикалық/электрондық | |
| Шығатын желілерді коммутациялау және қорғау аппараттары |
АВДТ ARMAT B06S 1P+N C20 30мА түрі A (18мм) IEK Автоматты ажыратқыш M06N 3P C 16А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш M06N 3P C 25А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш M06N 1P C 16А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш M06N 3P C 32А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 80А 10кА С IEK |
7 4 2 6 1 1 |
| Кабельдік кіріспе тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 2-1 электр жетектері |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 448 160 ₸




