Қалайыланған мыс ұштығы ТМЛ 10-8-5 МЕМСТ 7386-80 ЗЭТАРУСТЫ престеуге арналған

140 ₸
- Бар
- Коды:zeta10618
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ТМЛ 10-8-5 қалайыланған мыс кабель ұшы кернеуі 35 кВ дейінгі мыс өткізгіштері бар сымдар мен кабельдерді тоқтату үшін қолданылады. Ұштықтар қысымдау арқылы жіптерге бекітіледі.
ТМЛ 10-8-5 ұштықтары қалайы-висмут (электролиттік қалайылау) қорғаныш жабыны бар М2 маркалы мыс құбырдан дайындалады.
Ұшы кабельдің өзегіне кигізіліп, гидравликалық немесе қолмен престеу арқылы тығыздалады. Бұл әдіс кабельдің ұшы мен өзегін бір-біріне мықтап бекітіп, сенімді жанасуды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Жұмыс кернеуі | 35 шаршы метрге дейін |
| 10 | |
| 8 | |
| 5 | |
| 8 | |
| 8.4 | |
| 16 | |
| 40 | |
| 1,7 | |
| Нығыздау | |
| Қалайы-висмут (Sn-Bi) | |
| Т 2 | |
| МЕМСТ 7386-80 | |
| мыс |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Ені | 16 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8.4 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 140 ₸

