Кіріспе панелі с АВР ВРУ1-20-90 400А схемасы 2-1 SMART IP31 контроллер NXZM CHINT бір есепке алу шина мыс

696 865 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-12090000-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-20-90 кіріспе панелі электр энергиясын енгізуге, есепке алуға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде 1-санаттағы электр қондырғыларын қорғауға арналған.
АБ өздігінен қайтарумен негізгіден резервтік енгізуге автоматты ауысуды қамтамасыз етеді.
Электр жетегі бар контроллер NXZM-400S/3B 400А СHINT.
Контроллерді қолдану NXZM жүйенің сенімділігін, оның ақауларға төзімділігін арттырады, АДБ-ға қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
Контроллер бағдарламалау мен баптауды қажет етпейді, жұмыс алгоритмдерінің барлық негізгі параметрлері зауытта енгізілген.
Ғимарат ӨТІРІК SMART - панельдерді қатарға қосу
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | терминалдар NXZM | 2 |
| Енгізу N/PE | ||
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 1800х600х450мм IP31 IEK | |
| Бүйірлік алмалы-салмалы панельдер | АЖҚ арналған бүйірлік панель 1800.ХХХ.450 IP31 (2 дана/жинақ) SMART IEK | 1 |
| Панельдер қатарына қосу | Иә | |
| Ірге | опция | |
| Кіріспе аппараттар |
талап етілмейді |
|
| АДБ блогы |
NXZM-400S/3B 400А СHINT резервін автоматты түрде енгізу құрылғысы |
1 |
|
Жұмыс режимдері |
Бірінші енгізу басымдығы бар автоматты Қолмен |
|
| Жұмыстың индикациясы |
Дабыл шамы AD22DS LED матрица d=22мм қызыл 230В IEK |
2 2 2 |
|
А фазасында кернеудің болуын индикациялау кіріспе аппараттарға дейін |
2 | |
|
Есепке алу бөлімі |
ТТИ-А ток трансформаторы 400/5 дейін 5ВА класс 0.5 IEK Есепке алу аспабына арналған орын (есепке алу аспабы құнына кірмейді) |
3 1 |
| Ток өткізгіш шиналар мен өткізгіштер | ||
| Шығатын шиналар N/PE | Мыс шинасы М1Т 4х30х4000мм 475А ГК | |
| Қорғаныс панельдері | шина секциясы АВР | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | Chint |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
- Бағасы: 696 865 ₸




