Тарату панелі ВРУ-8503 2Р-117-40 315А IP31 кірісі ВА88х315А отх.8хВА88М мыс IEK шиналарының бір секциясы

483 214 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-2511740-01
Жіберу 13 сәуір 2026ВРУ-8503 тарату панельдері кернеуі 400/230 А, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
Артықшылықтары
- Серияның заманауи корпусы SMART IEK және оған коррозияға төзімділігі жоғары аксессуарлар, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Панельде өнеркәсіптік сериялы автоматты ажыратқыштар қолданылады MASTER
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | қосылу Мыс шинасы М1Т 4х30х4000мм 475А ГК | 1 |
| Енгізу N/PE | қосылу Мыс шинасы М1Т 4х30х4000мм 475А ГК | |
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ 1800х800х450мм IP31 SMART IEK | 1 |
| Бүйірлік панель | ҚБ SMART 1800.ХХХ.450 IP31 (2 дана/жинақ) IEK үшін бүйірлік панель | 1 |
| Ірге | жеке опциямен тапсырыс беріледі | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА88-37 3Р 315А 35кА IEK | 1 |
| Шығатын топтар мен желілер |
Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 25А 690В 25кА MASTER IEK Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 40А 25кА MASTER IEK Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 125А 25кА IEK |
4 1 1 1 1 |
|
Аппараттарды қашықтықтан ажырату кететін топтардың |
көзделмеген |
|
| Есепке алу бөлімі | ||
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
Мыс шинасы М1Т 4х30х4000мм 475А ГК мыс МЕМСТ |
|
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 315 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) | к мыс шинасы М1Т 4х30 |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | к мыс шинасы М1Т 4х30 |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | к мыс шинасы М1Т 4х30 |
| Едендік корпус | Корпус металлический сборный ВРУ 1800х800х450мм IP31 SMART IEK |
| Ірге | опция |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, бүйірлік |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА88-37 3Р 315А 35кА IEK |
| Шығатын күштік автоматтар.өшірулі 3Р 25кА | 7 |
| Шығатын қуатты авто.өшіру. 3Р 35кА | 1 |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 4х30х4000мм 475А |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | М1Т 4х30 мыс шинасы |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА88 МАСТЕР ХЭК |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 483 214 ₸


