Тарату панелі ВРУ1-42-02 2х250А IP31 отх.24хППНИ 160А дейін SMART IEK

335 963 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-14202000-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚТҚ тарату панельдері кернеуі 400/230А, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Композиттік пластиктен жасалған заманауи сақтандырғыш ұстағыштары қолданылады, сенімді және пайдалану оңай.
- Шкаф сақтандырғыштарды алып тастауға арналған тұтқамен жабдықталған
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | шиналар секциясына | |
| Енгізу N/PE | шиналарға | |
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ 1800х800х450мм IP31 SMART IEK | 1 |
| Бүйірлік алмалы-салмалы панельдер | ҚБ SMART 1800.ХХХ.450 IP31 (2 дана/жинақ) IEK үшін бүйірлік панель | 0.5 |
| Панельдік қатарға қосу | Иә | |
| Ірге | опция | |
| Кабельді жеткізу | төменгі негіз арқылы | |
| Кіріспе ажыратқыш | көзделмеген | |
| Кететін топтарды қорғауға арналған аппараттар |
Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-0-160 габариті 0 160А CHINT Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0 100А IEK |
24 24 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | көзделмеген | |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30х4000мм 315А ГК | |
| Шина N/PE қалдық | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30х4000мм 315А ГК |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) екі кіріс | ток өткізетін шиналарға АД 31Т 3х30мм |
| Кіріспе қысқыштар N/PE | АД31Т 3х30мм N/PE шиналарына |
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ 2000х800х450мм IP31 SMART IEK |
| Панельдік қатарға қосу | Иә |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, бүйірлік |
| Ірге | опция |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30мм 315А |
| Шығатын топтарды қорғауға арналған сақтандырғыштар габ.0 50кА | 24 |
| Балқымалы ендірмелерді шешуге арналған тұтқа | жиынтықта |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 335 963 ₸


