Кернеуді бақылау релесі CP-723 63А үш фазалы F&F

44 209,62 ₸
- Бар
- Коды:EA04.009.015
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кернеуді бақылау релесі CP-723 бір фазалы және/немесе үш фазалы электр қондырғыларын, электр құрылғыларын және басқа электронды жабдықтарды жоғары немесе төмен кернеуден қорғауға арналған.
Жұмыс принципі
Кернеуді бақылау релесі CP-723 келесі режимдердің бірінде жұмыс істей алады:
- Үш бір фазалы реле – реле арналарының әрқайсысының кернеу мен уақыт аралықтары бойынша өз параметрлері бар, бір-бірінен тәуелсіз жұмыс істейді.
- Үш фазалы кернеу релесі – үш фазалы желіні, оның ішінде асимметрияны, фазалардың төмендеуін, фазалардың кезектесуі мен "жабысуын" (егер осы параметрлерді басқару қосылса) толық басқарады. Реленің барлық үш арнасы бір уақытта ауыстырылады.
Қолданылу саласы
Бір фазалы және/немесе үш фазалы жүктемелерді қоректендіру кернеуінің жоғарылауынан/төмендеуінен қорғау қажет жерлерде қолдану. Кіріспе қалқандарда монтаждау үшін.
Техникалық сипаттамалар
| Артикул | EA04.009.015 |
| ETIM коды | EC001438 |
| Қоректендіру кернеуі, В | 3x(100-450) AC |
| Коммутацияланатын максималды ток, А (AC-1) | 3x63 |
| Жүктеменің максималды қуаты | Кестені қараңыз.1 ЭҚ-да |
| Байланыс | 3 NO |
| Кернеулер параметрлерінің диапазоны, В: | |
| -төменгі табалдырық | 140...210 |
| -жоғарғы шек | 240...300 |
| -асимметрия шамасы | 20…100 |
| Өлшемдердің қателігі, артық емес % | 2 |
| Ажыратуды кешіктіру, бастап: | |
| -төменгі табалдырық, асимметрия | 0,5...25 |
| -жоғарғы шек | 0,1…5 |
| * Кернеу 100 В-тан төмен төмендеген жағдайда реле 0,3 с уақыт ішінде, кернеу 300 В-тан жоғары болған жағдайда реле 0,1 с уақыт ішінде өшіріледі. | |
| Қайта қосу уақыты, бастап | 2…599 |
| Құрылғының дайындық уақыты, бастап | <5 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | -25…+50 |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік, циклдар | >100000 |
| Қоршаған ортаның ластану дәрежесі | 2 |
| Асқын кернеу санаты | III |
| Өлшемдері (ШхВхГ), мм | 105х90х65 |
| Қосылу | бұрандалы қысқыштар 16 мм2 |
| Бұрандалы қосылыстың тартылу сәті, Нм | 1,2 |
| Корпус түрі | 6S |
| Монтаждау | DIN-рейка 35 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Евроавтоматика ФиФ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Өлшеу қателігі | 2 % |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Дисплей | Иә |
| Көрсеткіш | Сандық |
| Массасы | 140 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 7 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 140 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 300 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 44 209,62 ₸

