Аралық модульді реле OIR-308 3 істікшелі 8А катушка 230AC/24DC IEK

8 346 ₸
- Бар
- Коды:OIR-308-AC230V
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гальваникалық оқшаулауға және басқару командаларын атқарушы элементтерге, қуат тізбектері мен басқару тізбектері арасында беруге арналған.
Әрқайсысы 8А дейін коммутациялық мүмкіндігі бар үш байланыс тобы.
Реле катушкасының номиналды кернеуі 230В айнымалы және 24В тұрақты ток.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Күштік және сигналдық тізбектердің гальваникалық ажыратылуын және коммутациясын қамтамасыз ету.
- Бір команда бойынша үш күштік және сигналдық тізбекті басқару.
- Жұмыстың қарапайым ыңғайлы көрсеткіші.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | - 24 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | 230 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 3 |
| Номин ток, А | 8 |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Бір реттік байланыс |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 3 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы | 250 |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В | 24 |
| AC 230 В, ВА кезіндегі басқару катушкасының қуаты | 3.0 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | ≥ 10^6 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | ≥ 10^7 |
| Пайдалану температурасы, °C | -20...55 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Ені, мм | 18.0 |
| Биіктігі, мм | 90 |
| Тереңдігі, мм | 64 |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Полюстік | Белгілі бір полюстік |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 3 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 3 |
| Аудармалы контактілермен | Иә |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 3 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 55 град. |
| Байланыс топтарының саны | 3 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 8 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230АС/24DC |
- Бағасы: 8 346 ₸


