TITAN 5 корпусы металл ШМП-80.60.30 УХЛ1 IP66 IEK

119 582 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-080-060-030-66
Жіберу 03 мамыр 2026TITAN 5 SHMP корпустары - орнатылған жабдықты механикалық және климаттық қорғаудың ең жоғары деңгейін қамтамасыз ететін жауапты автоматтандыру қалқандарын құрастыруға арналған жаңа шешім.
Заманауи роботтандырылған өндіріс және бірегей конструкция TITAN сериялы корпустардың премиум сапасына, сенімділігіне және беріктігіне кепілдік береді.

Артықшылықтары
- Қорғаудың жоғары дәрежесі IP66, УХЛ1 - ашық аспан астындағы корпустарды көшеде пайдалану мүмкіндігі
- Сырлау алдында астарлау – коррозиядан максималды қорғаныс
- Кілттің бір бұрылысымен есікті үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм және одан жоғары корпустар үшін)
- Есік пен қаптаманың периметрі бойынша жиектерді екі рет шегелеу корпустың қосымша қаттылығын қамтамасыз етеді
- Аспалы жинақ пен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді
Конструкция ерекшеліктері
Технологиялық саңылауларды ылғал мен шаңнан қорғау үшін пластик тығындармен қорғаңыз.
Алынбалы кабель фланеці май тығыздағыштары мен кез келген түрдегі тығыздағыштарды орнатуды жеңілдетеді.
Бояу алдында тегістеу – коррозиядан максималды қорғаныс.
Есіктің ішкі жағындағы тік Z-профильдері – жабдықты орнату кезінде кабель сымдарын бекіту үшін есіктің қаттылығын арттырады
Монтаж панелінің орналасуы жабдықты орнату уақытын қысқартады.
Тасымалдау және сақтау кезінде тығыздағышқа қысымның алдын алу үшін есікті бекіту.
Периметрі бойынша 4 қырлары бар монтаждау панелі – панельдің күшейтілген қаттылығы.
Қабықшаға бір нүктеде бекітілетін топсалардың жаңа түрі – жылдам тасымалдау және IP66 қорғау дәрежесін қамтамасыз ету.
Жақсырақ жанасу үшін кеңейтілген төсемі бар мыс жерге тұйықтау шпилькалары олардың үзілу мүмкіндігін болдырмайды.
Кілттің бір бұрылысымен есікті үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм және одан жоғары корпустар үшін).
Қаптама мен есіктің периметрі бойынша екі рет шегелеу құрылымның қаттылығын арттырады, корпустың геометриясын сақтайды.




Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
800 мм
Ені
600 мм
Тереңдігі
300 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP66
Климаттық орындалуы
ӨХЛ1
Номиналды ток
630 А
RAL түсінің нөмірі
7035
Корпус материалы
Болат
Монтаждық платамен
Иә
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
Қақпақ түрі
Жабық типті (жабылатын)
Беттің қорғаныш жабыны
Ұнтақты бояу
Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды
Иә
Салмақ
33,50 келі
Есікте құлыптың болуы
Иә
Кабельді енгізу
Төменнен
Бетінің фактурасы
Күңгірт шағрен
Орнату түрі
Аспалы
Металдың қалыңдығы
1 мм
Пайдалану температурасы
-60...40 °C
Түсі
Сұр
Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше
Иә
Модульдер саны
-
Люк- есіктің түрі
Дара/дара
Мөлдір есік немесе қақпақ
Жоқ
Құлыппен
Иә
Номин ток - Ин
630 А
Шкаф қабырғасының қалыңдығы
1.4 мм
Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы
1,4 мм
Қақпақтың пішіні
Жабық типті (жабылатын)
Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме
15/80 Н
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 31 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 119 582 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Фланецті бұранда М6х14 - 4 дана. Фланецті гайка М6 - 6 дана. Ілмек - 4 дана. Төлке - 4 дана. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Кілт - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

