Пластикалық корпус ЩМПп 500х400х180мм IK10 УХЛ1 IP65 IEK

41 695 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKP93-N-504018-65
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩМПп IP65 корпустары соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған және электр энергиясын тарату және технологиялық процестерді автоматтандыру жүйелеріндегі жабдықты сенімді қорғауды қамтамасыз етуге, сондай-ақ әртүрлі электрлік, электрондық компоненттерді орналастыруға және қорғауға арналған. қоршаған орта әсерлері.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Шаң-ылғалдан қорғалуы: шаңнан қорғаудың максималды дәрежесі және барлық бағыттардағы су ағындарынан қорғау IP65.
- Соққыға төзімділік: корпустар IK10 қорғанысының ең жоғары дәрежесіне ие (соққы энергиясы 20 Дж немесе 5 кг салмақтың 40 см биіктіктен құлауы).
- Коррозияға төзімділік: корпустар тот баспайды және бояуды қажет етпейді.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: жұмыс температурасы -45°C-тан +80°C-қа дейін.
- Корпусты жерге тұйықтау қажеттілігінің болмауы: корпус материалының диэлектрлік қасиеттеріне байланысты жерге тұйықтауды қажет етпейді.
- Ультракүлгін сәулелерге төзімділік: Материалдың қасиеттері қоршауларды ашық ауада орнату мүмкіндігімен ультракүлгін сәулелерге төзімді етеді.
- ЭКЕАЖ жүйесінде пайдалану мүмкіндігі: материал радио және GSM сигналын таратуға кедергі жасамайды.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Құлыптар саны | 2 |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Жоқ |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Жоқ |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Иә |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Иә |
| Беттік монтаждау | Иә |
| Флеш орнату | Жоқ |
| Шкаф есіктерінің саны | 1 |
| Көшеде орнату үшін жарамды | Иә |
| Шыны есікпен | Жоқ |
| Номиналды кернеу | 230/400 Жылы |
| Пайдалану температурасы | -45…+80 °C |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Статикалық жүктеме | 4 келі |
| Номиналды ток | 100 А |
| Қуаттың тиімділігін жоғалту Р | 118 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 4 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Құлыппен |
- Бағасы: 41 695 ₸


