Тарату пункті ЩР11-251201-Д 50А 6кА 400/230В IP31 IEK

112 345 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11251201-12D-1
Жіберу 04 сәуір 2026Компаниядан ЩР11 тарату пункттері 380 Вольт — бұл 400В 50Гц дейінгі желілерде электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған сенімді құрылғылар.
ЩР11 тұрғын үй және коммерциялық ғимараттарды, сондай-ақ өнеркәсіптік нысандарды қоса алғанда, әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
Олар электр желісінің сенімді және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ете отырып, электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған.
ЩР11 артықшылықтары:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Электр қауіпсіздігі: ЩР11 қауіпсіздіктің жоғары стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ЩР11 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
- "Д" индексі бар ЩР11 диф орнатылған шығыс желілерде қорғанысты қамтамасыз етеді. электр тогының соғуынан, өрттен автоматтар арқылы.
ЩР11 қолдану:
- Электр энергиясын енгізу және тарату: негізгі функция — электр энергиясын әртүрлі желілер бойынша тарату және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау.
- Желілерді қорғау: тарату пункттері электр желілерін шамадан тыс жүктеме токтарынан қорғауды қамтамасыз етеді, бұл авариялық жағдайлардың алдын алады.
- Әртүрлі салаларда қолдану: тұрғын үйлерде де, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандарда да, соның ішінде кеңселерде, дүкендерде және өндірістік үй-жайларда қолданылады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х10 мм артық емес;
ЩР11 металл ЩРн-36 (540х310х120мм) аспалы корпуста жасалған IP31 TITAN 3 IEK;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуат көзін 1QS желісіне қосыңыз: Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 63А IEK;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: КВИ-10мм2 көк IEK бұрандалы терминал;
- Қайта өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: PEN шинасы;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-60 3Р 6кА С IEK - 1шт;
- Автоматты ажыратқыш диф/ ток АВДТ32 C20 IEK - 6 дана;
- Жалғастырушы тоқ өткізгіш шинасы 63А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 36 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 112 345 ₸

