Тарату пункті ЩР11-264600-Д 63А 6/4.5кА 400/230В IP54 IEK

159 080 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11264600-10D-3
Жіберу 06 сәуір 2026Компаниядан ЩР11 тарату пункттері 380 Вольт — бұл 400В 50Гц дейінгі желілерде электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған сенімді құрылғылар.
ЩР11 тұрғын үй және коммерциялық ғимараттарды, сондай-ақ өнеркәсіптік нысандарды қоса алғанда, әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
Олар электр желісінің сенімді және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ете отырып, электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған.
ЩР11 артықшылықтары:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Электр қауіпсіздігі: ЩР11 қауіпсіздіктің жоғары стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ЩР11 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
- "Д" индексі бар ЩР11 диф орнатылған шығыс желілерде қорғанысты қамтамасыз етеді. электр тогының соғуынан, өрттен автоматтар арқылы.
- Қорғаныстың жоғары дәрежесі (IP54): Құрылғы ішке кіретін шаңнан және кез келген бұрыштан түсетін су шашырауынан қорғалған.
- Орнатудың әмбебаптығы: PR11 IP54 атмосфералық жауын-шашынның тікелей әсерінен қосымша қорғаныс жағдайында үй ішінде де, сыртта да орнатылуы мүмкін.
ЩР11 қолдану:
-
Тұрғын ғимараттар:
Көп пәтерлі үйлер мен жеке коттедждерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады. -
Өнеркәсіптік объектілер:
Өндірістік цехтарда, қоймаларда, шеберханаларда және өнеркәсіптік мақсаттағы басқа да объектілерде орнатылады. -
Коммерциялық объектілер:
Кеңселерде, сауда орталықтарында, дүкендерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық орындарда қолданылады. -
Азаматтық және инфрақұрылымдық объектілер:
Ауруханаларда, мектептерде, әкімшілік ғимараттарда, көлік инфрақұрылымы нысандарында кеңінен қолданылады. -
Уақытша құрылыстар:
Орнату және бөлшектеудің қарапайымдылығына байланысты құрылыс алаңдарында, сауда көрмелерінде және басқа да уақытша нысандарда пайдалануға жарамды. -
Энергетикалық жүйелер:
Тұтынушыларға электр энергиясын сенімді және қауіпсіз жеткізуді қамтамасыз ету үшін тарату желілерінде қолданылады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х16 мм артық емес;
ЩР11 металл аспалы корпуста жасалған ЩРн-72 (540х660х120мм) IP54 ИК;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуат көзін 1QS желісіне қосыңыз: Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 63А IEK;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: КВИ-16мм2 көк IEK бұрандалы терминал;
- РЕ өткізгішті схемаға сәйкес қосу: Жиынтық қысқыш ЗНИ-16PEN 16мм2 (JXB-жер) IEK;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С IEK - 36шт;
- Автоматты ажыратқыш диф.ток АВДТ32 2Р 6кА А типті IEK - 10шт;
- Жалғастырушы тоқ өткізгіш шинасы 63А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 46 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 72 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 660 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен, Қосжарнақты |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 159 080 ₸


