Желдетуді басқару қалқаны ЩУВ8503-3001 IP31 8хАРВВ-22N "Старт-Стоп" 16хКВИ 2.5 мм IEK

54 810 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUV-85033001
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдетуді басқару қалқаны 1 және 3 фазалы желдеткіштердің электр қозғалтқыштарын қолмен басқаруға арналған.
Басқару жәшік есігінде орналасқан қосқыштар арқылы немесе қашықтан және орналасқан жері бойынша басқару пульттері арқылы жүзеге асырылуы мүмкін.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- Шкаф қашықтан басқару посттарын қосуға арналған терминалдармен жабдықталған.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | ||
| Кіріс қимасы нөл/жер | ||
| Ғимарат | Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х250мм) УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Шығатын сызықтар |
|
9 |
| Кернеудің болуын индикациялау | 2 | |
| Басқарма |
8 |
|
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | ||
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Жұмыстың индикациясы | түймеге орнатылған шам | 9 |
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 54 810 ₸

