Щит управления вентиляцией ЩУВ85220-2596-НК 50А 4.5кА 400/230В 22 линии IP54 IEK (ЩСВ-0.1)
142 710 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUV-85220-2596-NK
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Тапсырыс бойыншаЩит управления вентиляцией ЩУВ85220-2596-НК 50А 4.5кА 400/230В 22 линии IP54 IEK (ЩСВ-0.1)
142 710 ₸
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявокСипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдетуді басқару қалқаны 1 және 3 фазалы желдеткіштердің электр қозғалтқыштарын қолмен басқаруға арналған.
Басқару қашықтан жүзеге асырылады: орналасқан жері бойынша басқару пульттері арқылы.
Апаттық жағдайда зондтарды қашықтан өшіру мүмкіндігі қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 142 710 ₸

