CHINT бұрылмалы тұтқасы бар NS2-25X 0.63-1A стартері*

11 385,36 ₸
- Бар
- Коды:495180
NS2 сериялы қозғалтқыштарды қорғауға және басқаруға арналған автоматты ажыратқыштар шамадан тыс жүктемеден, фазаның үзілуінен, қысқа тұйықталудан қорғау және қозғалтқыштардың сирек іске қосылуын бақылау үшін кернеуі 690В дейінгі 50/60 Гц және номиналды тогы 80А дейінгі айнымалы ток желілерінде қолдануға арналған.
Стартер қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін магниттік ағытпамен жабдықталған. Кәдімгі автоматтан айырмашылығы, қозғалтқышты іске қосу кезінде жалған дабылдарды болдырмау үшін босату номиналды токтан 18 есе артық болатындай етіп орнатылған.
NS2 термиялық ағытқышы барлық үш фазада орнатылған және номиналды токты бірқалыпты реттеумен жабдықталған. Токты реттеу автоматты ажыратқышты белгілі бір механизмге мүмкіндігінше дәл баптауға мүмкіндік береді, тіпті шамалы шамадан тыс жүктемелерде де қорғанысты қамтамасыз етеді. 10 А қорғаныс класы ең сезімтал, 1,5 есе шамадан тыс жүктелген кезде іске қосу уақыты 2 минутты құрайды.
Стартердің ажырату қабілеті стандартты ажыратқышқа қарағанда әлдеқайда жоғары, көбінесе ол 100 кА—ға тең болады - бұл қарапайым тұрмыстық техникадан 20 есе көп. Қуат қоры жиі іске қосу және тоқтату үшін пайдалы — ауыр индуктивті AC-3 жүктемесі кезінде контактілердің қызмет ету мерзімін ұзартуға көмектеседі.
Бір стартерге екі бүйірлік контактілі приставканы орнатуға болады: олардың біреуі біріктірілген болуы мүмкін — авариялық ажырату контактісімен, NS2-80B қоспағанда, бір алдыңғы приставка. Бір тәуелсіз ажыратқыш немесе бір минималды кернеу ажыратқышы. Бұрылмалы тұтқасы бар NS2 стартерлері шкафтың есігіндегі қашықтағы тұтқаны қолдайды.
Техникалық сипаттамалар
Полюстер саны 3
Қорғау дәрежесі IP20
Қоршаған ортаның ластану санаты 3
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 44,5х91,3х94,9
Номиналды ток, А 1
Шамадан тыс жүктемені босату қондырғысының диапазоны, ал 0,63...1
Номиналды жұмыс ең үлкен ажырату қабілеті, кА 100
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -25...+40
Номиналды кернеу, В 230...690
Теңіз деңгейінен биіктігі, м 2000 дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 25 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қосу/өшіру түймесі | Иә |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Биіктігі | 91 мм |
| Ені | 45 мм |
- Бағасы: 11 385,36 ₸


