Жазықтық бұрышы өзгермелі 100х60 "ПРАЙМЕР" IEK

2 100 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK-40D-P-080-040-K01
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Ені, мм | 100 |
| Тереңдігі, мм | 40 |
| Нысан | Әмбебап (-тар) |
| Үлгі немесе орындау | Өзгертілетін |
| Бұрыш, ° | 80...100 |
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Таза ақ
Ені
100 мм
Тереңдігі
60 мм
Бағыт
Өрлемелі/төмендейтін
Симметриялы
Иә
Үлгі немесе орындау
Өзгертілетін
Бұрыш
80...100 °
Материал
Пластик
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
RAL түсінің нөмірі
9010
Қорғаныш пленка
Иә
Қақпақтар саны
0
Қақпақтың ені 1
60 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 2400 мм.ш.м |
- Бағасы: 2 100 ₸

