Корпус металл ШМП-2-1 (500х400х150мм) УХЛ3 IP31 IEK

38 139 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM41-02-31
Жіберу 13 сәуір 2026Үй ішінде орнатуға арналған алынбалы орнату панелі бар дәнекерленген металл корпус. Ол әртүрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады: қуат, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
500 мм
Ені
400 мм
Тереңдігі
150 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP31
Климаттық орындалуы
ӨХЛ3
Номиналды ток
630 А
RAL түсінің нөмірі
7035
Корпус материалы
Болат
Монтаждық платамен
Иә
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
Қақпақ түрі
Жабық типті (жабылатын)
Салмақ
8,0 келі
Есікте құлыптың болуы
Иә
Кабельді енгізу
Төменнен
Бетінің фактурасы
Шағыр
Енгізулер саны
3
Есіктің ашылу бұрышы
105 °
Орнату түрі
Аспалы, едендік
Металдың қалыңдығы
1 мм
Пайдалану температурасы
-60...40 °C
Модульдер саны
-
Люк- есіктің түрі
Дара/дара
Шкаф қабырғасының қалыңдығы
1.0 мм
Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы
1 мм
Қақпақтың пішіні
Жабық типті (жабылатын)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 8 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 38 139 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Монтажная панель - 1 шт. Метизы для установки. Провод заземления - 1 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Паспорт - 1 экз.

