Кіріспе-тарату шкафы ВРУ1-40-55- Ш 400А IP31 IEK ШЫН

547 540 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-14055000000-01
Жіберу 06 сәуір 2026ҚТҚ енгізу-тарату шкафтары жерге тұйықталған бейтарабы бар желілерде жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың кернеуі 400/230В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде желілерді қорғауға арналған.
Электр қабылдағыштардың екінші санаты - электр қабылдағыштар екі тәуелсіз желі бойынша жабдықталады.
Электрмен жабдықтаудағы үзіліске кезекші персоналдың немесе далалық жедел бригаданың резервтік қуатты қосуы үшін қажетті уақытқа рұқсат етіледі.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Композиттік пластиктен жасалған заманауи сақтандырғыш ұстағыштары қолданылады, сенімді және пайдалану оңай.
- Шкаф сақтандырғыштарды алып тастауға арналған тұтқамен жабдықталған
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | терминалдарға NH40 | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | шинаға Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А | |
| Ғимарат | Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Ірге | жиынтықта | 1 |
| Екі енгізуге арналған ауыспалы кіріспе ажыратқыш | Аудармалы ажыратқыш NH40-250/3CSW 3P 400А 3 ережелер I-0-II шығарылатын тұтқа | 1 |
| Кіріспе қорғаныс құралдары |
Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-2-400 габариті 2 400А CHINT Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-37 габариті 2 400А IEK |
3 |
| Кірістерде кернеудің болуын индикациялау |
2 2 |
|
| Импульстік асқын кернеуді шектегіштер | ||
| Есепке алу бөлімі |
ТТИ-40 400/5А 5ВА 0.5Сек ток трансформаторы Есепке алу аспабына арналған орын |
3 1 |
| Шығатын топтар мен желілер |
Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-00-160 габариті 0 160А CHINT Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0-ден 160А IEK дейін RT36-2-400 балқымалы ендірме ұстағыш габариті 2 400А Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-37 габариті 2 250А IEK |
15 15 3 3 1 |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А |
Қосылу схемасы типтік болып табылады

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 547 540 ₸





