Тарату пункті ЩР11-21В50-Д 20А 6/4.5кА 400/230В IP31 CHINT

49 865 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-112150-V5D-1
Жіберу 04 сәуір 2026Компаниядан ЩР11 380 вольтты мәжбүрлі ажыратуы бар тарату пункттері — бұл 400В 50Гц дейінгі желілерде электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған сенімді құрылғылар.
ЩР11 тұрғын үй және коммерциялық ғимараттарды, сондай-ақ өнеркәсіптік нысандарды қоса алғанда, әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
Олар электр желісінің сенімді және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ете отырып, электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған.
ЩР11 артықшылықтары:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Қауіпсіздік: Мәжбүрлі өшіру төтенше жағдайда қалқанды жылдам және тиімді өшіруге мүмкіндік береді, бұл өрт қаупін айтарлықтай азайтады.
- Электр қауіпсіздігі: ЩР11 қауіпсіздіктің жоғары стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ЩР11 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
ЩР11 қолдану:
- Электр энергиясын енгізу және тарату: негізгі функция — электр энергиясын әртүрлі желілер бойынша тарату және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау.
- Желдету және ауа баптау жүйелері: "ӨРТ" сигналы кезінде желдетуді жылдам жою және өшіру үшін қолданылады.
- Желілерді қорғау: тарату пункттері электр желілерін шамадан тыс жүктеме токтарынан қорғауды қамтамасыз етеді, бұл авариялық жағдайлардың алдын алады.
- Әртүрлі салаларда қолдану: тұрғын үйлерде де, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандарда да, соның ішінде кеңселерде, дүкендерде және өндірістік үй-жайларда қолданылады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Қалқан аспалы металл корпуста жасалған: ЩРн-18 (240х440х120мм) IP31 IEK;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х4 мм артық емес;
Кіріспе бөлім:
- Автоматты ажыратқыш NXB-63 3P 20A 6кА C CHINT;
- NXB-63 CHINT үшін тәуелсіз ажыратқыш SHT-X1 AC230V/400V;
Кететіндер секциясы:
- Диф. NXBLE-63Y 1P+N 30mA автоматы 4.5kA CHINT бар айнымалы ток түрі - 5 дана;
- Ток өткізгіш шина: PIN 63А типті жалғастырғыш шина;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Фото изделия не является фотографией конкретного НКУ!
Разработано согласно проектной и типовой документации.
Электронная схема предоставляется по запросу.
| Позиция | Описание | кол-во |
| Ввод 3L |
подключение к вводному аппарату |
|
| Ввод N/PE |
подключение к шинке земля/ноль |
|
| Корпус |
Корпус металлический ЩРн-18 (240х440х120мм) IP31 IEK |
1 |
|
Вводной аппарат с дистанционным отключением |
Автоматический выключатель NXB-63 3P 20A 6кА C CHINT Независимый расцепитель SHT-X1 AC230V/400V для NXB-63 CHINT* |
1 1 |
| Отходящие линии |
Диф. автомат NXBLE-63Y 1P+N 16А 30mA электронный тип AС х-ка С 4.5kA CHINT |
5 |
| Панель оперативная | в комплекте | |
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
PIN (штырь) 2Р 63А (1м) IEK типті жалғастырғыш шина ПВ мыс МЕМСТ |
|
| Кабельдік тығыздамалар | в комплекте | |
| Шығатын шиналар N/PE | в комплекте |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 20 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 18 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 49 865 ₸



