РУСМ5410-3674, 40А, 18.5 кВт, 4.5 кА, 400 В, IP54 реверсі, басқару тартпа

86 190 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-54103674
Жіберу 28 мамыр 2026Я5000 үлгісіндегі басқару жәшіктері қуаты 75 кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторы бар, ұзақ, қысқа мерзімді және қайтадан қысқа уақытқа жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоматтық басқаруға арналған режимдерде.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесінде жасалады.
Басқару жәшіктері монтаждау панелі бар металл шкафтарда құрастырылады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды:
Басты тізбектің атаулы кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің атаулы кернеуі – 230 В.
Артықшылықтары
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификацияның кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Шешiмдердiң компоненттерiн жеткiзудiң қысқа мерзiмдерi кең қойма мен серiктестік жүйенің болуымен қамтамасыз етіледі.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Модульдік автоматты ажыратқыш / ҚСС |
| Корпустың материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі мм | 500 |
| Ені. мм | 400 |
| Тереңірек. мм | 150 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Номин құл В | 380/220 |
| Көбіктің номині. Гц | 50 |
| Қалқаншаның тогының номині, А | 40 |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Кері қимылдайтын қозғалтқыштарды басқару |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, ауыстырып-қосқышсыз автоматты режимге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 86 190 ₸

