Қорап ашық. КМ41237 о/п D=75х40мм IP44 4 ғғ. сұр IEK

381,78 ₸
- Бар
- Коды:UKO11-075-040-000-K41-44
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау түрі
Қабырғалық-төбелік бекіту
Ұзындығы
75 мм
Ені
75 мм
Тереңдігі
40 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP44
Жұмыс температурасы
-25...40 °C
Қақпақтың пішіні
Бос қақпақ
Түсі
Сұр
Материал
Пластик
Нысан
Дөңгелек (-тер)
Қақпақ
Мөлдір емес
Енгізулер саны
4
Макс өткізгіштің көлденең қимасы
- мм2
Жабдық немесе орнатылған жабдық
Басқалар
Диаметрі құбыр үшін
Басқалар
Диаметрі
75 мм
Галогендерден бос
Иә

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Ыстыққа төзімділік | Иә |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 85 мм |
- Бағасы: 381,78 ₸

