Пункт распределительный ЩР1112-2130-НД 20А 6кА 400/230V IP31 IEK (ЩС-2.1)

43 156 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11122130-N3D
Жіберу 04 сәуір 2026Тарату пункттері ПР11 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 660 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Құрылымдық жағынан Щ индексі бар ПР1 модульдік аппаратураға арналған тарату қалқандарында орындалады.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | Саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 35 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 16 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Ғимарат |
Корпус металл ЩРн-12з-1 У2 IP31 IEK |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат |
NXHB-125 3P 20A CHINT жүктеме қосқышы |
1 |
| Қорғаныс аппараттары |
Диф. автомат NXBLE-63Y 1P+N 16А 30mA электронды типті АС х-ка С 4.5kA CHINT* |
3
|
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
2Р 63А IEK PIN (сырық) типті жалғағыш шинасы мыс МЕМСТ |
|
| Шығатын шиналар N/PE | жиынтықта | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта | |
| Жедел панельдер | металл |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 20 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 12 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 43 156 ₸

