П-тәрізді перфорацияланған профиль 500-1,5 HDZ IEK

4 947 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-PPP-050-15-HDZ
Жіберу 18 мамыр 2026U-тәрізді перфорацияланған профиль кабельді, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерін кез келген конфигурацияда орнатуға арналған. Ол IEK GROUP монтаждау элементтерінің негізгі құрамдас бөлігі болып табылады. Ыстық мырышталған перфорацияланған U-тәрізді профиль ашық ауада және ылғалдылығы жоғары бөлмелерде жүйелерді орнату үшін қолданылады. Коррозияға төзімділік 6 класына сәйкес келеді (МЕМСТ Р 52868 бойынша).
Техникалық сипаттамалар
Үлгі немесе орындау
Қарапайым профиль
Ұзындығы
510 мм
Материалдың қалыңдығы
1.5 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Ыстық батыру әдісімен қаптау
Биіктігі
40 мм
Ені
56 мм
Перфорация түрі
3 жағынан тесілген
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Ойықтың ені
53 мм
Профиль нысаны
U-профиль
Материал
Болат
Салмақ
0,75 кг
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Профиль |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 56 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Массасы | 0.75 кг |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 4 947 ₸

