ESCA тесілмеген науа 100х300х3000 HDZ IEK

9 948 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLN10-050-100-3-M-HDZ
Жіберу 03 мамыр 2026Тесілмеген илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін. Прокатталған перфорацияланбаған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 сәйкес конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған. IEK прокат науалары жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады. Тесілмеген науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017. Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім КО ТР 004/2011 және ГОСТ Р 52868-2021 техникалық регламенттеріне сәйкес келеді.
|
Техникалық сипаттамалар Ені 300 мм Науа түрі Перфорацияланбаған Биіктігі 100 мм Ұзындығы 3000 мм Материалдың түрі немесе маркасы Басқалар Материалдың қалыңдығы 1 мм Беттің қорғаныш жабыны Ыстық батыру әдісімен қаптау Перфорацияланған бүйір қабырғасы Жоқ Монтаждау үшін негіздегі перфорация Жоқ НАТО монтаждау тесіктері Иә Үлгі немесе орындау Біріктірілген қосқыш Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген Жоқ Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды Иә Материал Болат Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған Жоқ Түсі Ашық сұр RAL түсінің нөмірі 7047 Салмақ бір метрге 4,23 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Штампталған |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 9 948 ₸/м

