Баспалдақ науасы LESTA 55х300х3000-1,0 IEK

5 782 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM40-055-300-3-100
Жіберу 03 мамыр 2026Мырышталған болаттан жасалған LESTA металл баспалдақ науалары өнеркәсіптік, коммерциялық және азаматтық құрылыс нысандарында кабельдік трассаларды орнату үшін қолданылады, науаның жүк көтергіштігіне қойылатын талаптар жоғарылайды. LESTA баспалдақ науалары Сенджимира әдісімен (МЕМСТ 14918-2020) алдын ала мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
Ені
300 мм
Биіктігі
55 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Ұзындығы
3000 мм
Сатының түрі
Перфорацияланған профиль
Бүйірлік профиль түрі
Профиль (ашық)
Перфорацияланған бүйір қабырғасы
Жоқ
Пайдалы қима
8450 мм2
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Материал
Болат
Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған
Жоқ
Түсі
Ашық сұр
RAL түсінің нөмірі
7047
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Материалдың қалыңдығы
1.0
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Баспалдақ |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 400 мм |
| Қалыңдығы | 1.2 мм |
- Бағасы: 5 782 ₸/м

