Тегіс 90 градустық бұрылыс қақпағы (G01 түрі) ESCA 300 мм HDZ IEK

22 247 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CPG01D-0-90-300-08-HDZ
Жіберу 03 мамыр 2026Керек-жарақтың қақпағы қажет болған жағдайда трассада тартылған кабельді қорғауға арналған. Аксессуар бұйымдарды мырыш балқымасына (мырыштың қорғаныш қабаты кемінде 55 мкм) батыру арқылы жағылатын мырыш жабыны бар болаттан жасалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қақпақтардың арнайы профилі бар, бұл оларды қосымша қысқыштарсыз қарапайым қысыммен науаға бекітуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтағы құлып кабель жолын тігінен орнатқан кезде оны мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
- Телескопиялық қосылымның болуы үздіксіз жерге тұйықталуды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтарды бұрандалы тесікке M5x8 бұрандасымен қосымша бекіту қақпақтардың бір-біріне және науаға сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
Ені
300.0 мм
Ауытқу - бұрыш
90
Ұзындығы
430.5 мм
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Сым науасы үшін қолайлы
Жоқ
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Жоқ
Бекіту тәсілі немесе түрі
Бекіткіштерде
Топсалы
Жоқ
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Жоқ
Материал
Болат
Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған
Жоқ
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Беттің қорғаныш жабыны
Ыстық батыру әдісімен қаптау
Түсі
Ашық сұр
RAL түсінің нөмірі
7047
Биіктігі
15.2 мм
Металдың қалыңдығы
0,8 мм
Салмақ
1,00 кг
Мырыш жабынының қалыңдығы
55 мкм
Коррозияға төзімділік сыныбы
6
Монтаждау температурасы
-50...40 °C
Пайдалану температурасы
-50...40 °C
МЕМСТ 15150 бойынша климаттық орындалуы
У1, ХЛ1, УХЛ1, УХЛ5, ОМ1
Қорғау дәрежесі - IP
IP00
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 500 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 22 247 ₸/м

