Пункт распределительный ЩР1136-241201-НД 40А 4.5кА 400/230В IP31

76 080 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-1136241201-N5D
Жіберу 04 сәуір 2026Тарату пункттері ПР11 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 660 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
"Щ" индексі бар ПР11 модульдік аппаратураға арналған тарату қалқандарында орындалады.
"В" индексі бар ПР11 - кіріспе аппаратта тәуелсіз ағытқышпен орындалады, бұл Прді қашықтан өшіруге мүмкіндік береді. Көбінесе бұл шешім желдету және өрт автоматикасы жүйелерінде қолданылады.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу |
кіріспе аппаратқа 35 мм-ге дейін қосуға рұқсат етіледі |
|
|
Енгізу N/PE |
КВИ-10мм2 көк IEK бұрандалы терминал шинкаға жер |
|
| Ғимарат |
Корпус металл ЩР-36 (540х310х120мм) IP31 TITAN 3 IEK |
1 |
| Кіріспе аппарат |
NXHB-125 3P 40A CHINT жүктеме қосқышы |
1 |
| Шығатын желілер мен топтар |
Диф. автомат NXBLE-63Y 1P+N 16А 30mA электронды типті АС х-ка С 4.5kA CHINT Диф. автомат NXBLE-63Y 1P+N 25А 30mA электронды типті АС х-ка С 4.5kA CHINT Диф. автомат NXBLE-63Y 1P+N 25А 30mA электронды типті АС х-ка С 4.5kA CHINT Автоматты ажыратқыш NXB-63S 1P 20A 4.5кА х-ка C CHINT
|
4 6 1 1 |
| Кернеудің болуын индикациялау | ||
| Жедел панельдер | жиынтықта | |
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
2Р 63А IEK PIN (сырық) типті жалғағыш шинасы мыс МЕМСТ |
|
| Шығатын шиналар N/PE | жиынтықта | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 36 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 76 080 ₸

