Автоматты ажыратқыш NXB-63 1P 10A 6кА х-ка C CHINT*

1 166,76 ₸
- Бар
- Коды:814013
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NXB-63 сериялы автоматты ажыратқыштар шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталу токтарынан, тізбекті ауыстырудан қорғауға арналған.
Серияның айрықша ерекшелігі - экстремалды жағдайларда -35С-тан +70С-қа дейін жұмыс істеу мүмкіндігі;
Стандарттарға сәйкес келеді: IEC 60898-1, IEC 60947-2;
CE сертификаттау;
Номиналды токтар сериясы 1-ден 63А-ға дейін;
Номиналды кернеу 230В-тан 400В-қа дейін;
Жиілігі 50/60Гц;
Іске қосылу сипаттамалары - В, С, D;
Полюстер саны 1-ден 4-ке дейін;
Ажырату қабілеті 6000А дейін;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 1 166,76 ₸

