1С 24В DC ONI розеткасы бар ORK интерфейстік релесі

5 687 ₸
- Бар
- Коды:ORK-1-1C-DC24V
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат

ORK сериялы релелік интерфейстер гальваникалық оқшаулауға және басқару тізбектерін электр тізбектері мен басқару тізбектері арасында атқарушы элементтерге беруге арналған.
Артықшылықтары
- Жұмыстың жарықдиодты индикациясы.
- Релелік элементті барлық релені бөлшектемей ауыстыру.
- Ені 6,2 мм.
Техникалық сипаттамалар
| Басқару кернеуінің түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | 24 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | - |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Номин ток, А | 6 |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Бір реттік байланыс |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 1 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Иә |
| Биіктігі, мм | 87 |
| Тереңдігі, мм | 76 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 1 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 1 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 10000000 |
| Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы | 250 |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В | 30 |
| Полюстік | Еркін полюстік |
| Аудармалы контактілермен | Иә |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Иә |
| Оқшаулау кедергісі, мОм | 500 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...70 |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Ені, мм | 6.2 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 30000 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 6 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 24 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 6 мм |
- Бағасы: 5 687 ₸

