ORM 4C ONI релесіне арналған ORS-M розеткасы

1 457 ₸
- Бар
- Коды:ORS-M-1-4-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат

ORS-M сериялы розеткалар 35 мм монтаждық DIN рельсіне орнатылады және ORM 4C сериялы интерфейс релелеріне арналған.
Артықшылықтары
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- DIN-рельске сенімді бекіту.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
- Релені розеткаға сенімді бекіту.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түйреуіш - қадалар саны | 14 |
| Номин ток, А | 10 |
| Кеңейтімдер болуы мүмкін | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 75.0 |
| Тереңдігі, мм | 42.5 |
| Токтың өзгеру кернеуінің номині, В | 300 |
| Жұмыс кернеуі, В | 300 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Өткізгіш қимасы, мм2 | 0,5...2,5 |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...70 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Ені, мм | 27.0 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 4 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 5 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 27 мм |
- Бағасы: 1 457 ₸

