Қысымды ұстап тұратын сорғы станциясы НСПД8503-5114-3074 1.5 кВТ/3КВт IP54 2ХПХА650 2 операторлық панельдер ONI

927 997 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NSPD-850351143074-A650
Жіберу 18 сәуір 2026Қысымды арттыратын сорғы станцияларын (ҚҚСП) басқаруға арналған дайын шешімдер ғимараттың қабаттылығына қарамастан, су құбырларында үздіксіз және біркелкі қысымды қамтамасыз ету міндетін орындайды.
Барлық NSPD шешімдері оларды құрастырудың, біріктірудің, іске қосудың және одан әрі пайдалану мен техникалық қызмет көрсетудің ыңғайлылығын ескере отырып әзірленген.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылады.

Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | ||
| Кіріс қимасы нөл/жер | ||
| Корпусы металл |
Корпус металл ШМП-6-0 (1200х750х300мм) У2 IP54 мөлдір есік IEK |
1 |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 10А 4.5кА С KARAT IEK |
1 1 1 1 |
| Электр желісінің сапасын бақылау | Фазаларды бақылау релесі ORF 03 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK | 1 |
| Сорғыларды басқару блогы |
ETG оператор панелі 4.3" ONI пластикалық корпусы Жиілік түрлендіргіші A650 380В 3Ф 3.7kW 9.5А Жиілік түрлендіргіші A650 380В 3Ф 1.5kW 4.2А PPT10 0.5% 0-10Бар 4-20Ма G1/4 Mini артық қысым түрлендіргіші 1С 24В DC ONI розеткасы бар ORK интерфейстік релесі Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі |
2 1 1 1 4 2 |
| Күштік бөлік |
4 4 |
|
| Салқындату |
1 1 |
|
| Басқару тізбектерін қоректендіру | 1 | |
| Индикация |
4 2 |
|
| Жергілікті басқару |
LAY5-BT42 "Саңырауқұлақ" басқару түймесі IEK бекіткіші бар апаттық |
2 2 4 |
| Шиналар нөл/жер |
жиынтықта |
|
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 5 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Мөлдір есіктер | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 927 997 ₸




