РУСМ5411-2874 6А 3КВт 400В 10кА электр қозғалтқышының басқару қорабы IP54 кері автоматты режим

74 217 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-54112874
Жіберу 05 сәуір 2026РУСМ5000 типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және ең аз дегенде IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі, мм | 395 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау | Қозғалтқышты қорғау автоматы |
| Климаттық орындалуы | УХ3 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлер саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып-қосқышы бар |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Аралық релесі бар әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 380/220 |
| Қалқанның номиналды тогы, А | 6 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені, мм | 310 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 100 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРАЗМ5411 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 74 217 ₸

