Жарықтандыруды басқару панелі ВРУ1-42-01 120А IP31 отх.6хВН-32х20А 6хКМх20А 30хВА47-29 фотореле таймері SMART

267 215 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-14201000-01
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АБ жарықтандыруды басқару панелі жарықтандыру желілерін автоматты түрде басқаруға, электр энергиясын таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде желілерді қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Композиттік пластиктен жасалған заманауи сақтандырғыш ұстағыштары қолданылады, сенімді және пайдалану оңай.
- Шкаф сақтандырғыштарды алып тастауға арналған тұтқамен жабдықталған
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L кіріспе терминалдары | ӘКК 6-50мм2 3 қатарлы сұр IEK кіріспе қуат терминалы | 2 |
| Нөлді/жерді енгізу | ||
| Ғимарат | Едендік корпус ВРУ1 1800х450х450 SMART IEK | 1 |
| Ірге | опция | |
| Кабельді жеткізу | бүйірлік/төменгі | |
| Кіріспе аппарат | Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 2Р 20А IEK | 6 |
| Шығатын сызықтар |
30 |
|
|
Автоматты блок жарықтандыруды басқару |
Модульдік контактор NCH8-25/40 25A 4НО АС230В CHINT Таймер ТЭ15 сандық 16А 230В дин-рейку IEK AZH-S қашықтан фото датчигі бар фотореле (жарыққа сезімтал автомат) |
6 1 1 1 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | 2 | |
| Ток өткізгіштер |
мыс МЕМСТ |
|
| Шығатын N/PE шиналары | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK | 2 |
| Қорғаныс панельдері |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 120 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 30 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 267 215 ₸

