LED T8 сызықты шам 24Вт 230В 6500К 1500мм G13 IEK

2 112 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LLE-T8-24-230-65-G13
Жіберу 13 сәуір 2026IEK жарықдиодты шамдары заманауи жарық көздері болып табылады және жарықтандыру құрылғыларында GU5.3, GU10 негізі бар галогендік шамдарға және E14, E27 негізі бар қыздыру шамдарына балама ретінде қолданылады. жарық көздері.
Жарықдиодты шамдар өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыруға арналған жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған.
Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.
- Қызмет ету мерзімі қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда ондаған есе көп.
- Қуатты тұтыну басқа шамдарға қарағанда бірнеше есе төмен, электр энергиясын 86%-ға дейін үнемдейді.
- Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі.
- Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді.
- Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді.
- Олар бірден дерлік жанады және максималды жарықтылыққа тез жетеді.
- Қызмет ету мерзімі ішінде тұрақты жарық ағыны.
Техникалық сипаттамалар
Ірге
G13
Жарықтың түстілік санаты
Күндізгі суық >5300 К
Шамның қуаты
24.0 Вт
Жұм кернеулерінің диапазоны
165...265 Жылы
Жарық көзінің түрі
Жарық диоды. жарық көзі (LED)
Жарық ағыны
2160 лм
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Түсі
Ақ
Түс температурасы
6500 К
Шыны ыдыстың түрі
Күңгірт
Жарық шоғының бұрышы
120 °
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79 (2А сыныбы)
Диаметрі
26 мм
Күңгірттендірілетін
Жоқ
Ұзындығы
1514 мм
Энергия тиімділігі сыныбы
A+
Қуат коэффициенті
> 0,5
Қыздыру шамы
Жоқ
Номиналды кернеу
230 Жылы
Жарық қарқындылығы
- кқ
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі
30000 сағ
Таралу бұрышы
120 °
Түстерді басқару - RGB
Жоқ
Жарықтың EN стандарты бойынша түстілігі
Күндізгі суық >5300 K
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Түтік |
| Жертөле түрі | Түйреуіш |
| Қуат | 18 Вт |
| Жертөле | G13 |
| Минималды жұмыс кернеуі | 165 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 265 В |
| Кернеу | 230 В |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1198 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1620 лм |
- Бағасы: 2 112 ₸

