Тарату панелі бір енгізу ВРУ8503 2Р-109-0010-88100 250А 25/10кА 400В SMART ВА88/47-100 IP31

385 127 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-850321090010-R
Жіберу 06 сәуір 2026VRU8503 кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токты 50 Гц жиілігі жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
ВРУ8503 электр энергиясын сенімді және қауіпсіз таратуды қамтамасыз етеді, бұл оларды заманауи электр жүйелерінің маңызды элементіне айналдырады.
Оларды пайдаланудың негізгі бағыттары:
- Тұрғын ғимараттар: көп пәтерлі үйлер мен жеке тұрғын үйлерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Қоғамдық ғимараттар: кеңселерде, мектептерде, ауруханаларда және басқа да қоғамдық нысандарда қолданылады.
- Өнеркәсіптік нысандар: үш фазалы айнымалы токты тарату үшін өндірістік қондырғыларда пайдалануға болады.
- Электр энергиясын есепке алу: Кейбір үлгілерде тұтынылатын электр энергиясын есепке алу функциялары қарастырылған, бұл оларды шығындарды бақылау және басқару үшін пайдалы етеді.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚБ едендік металл корпуста құрастырылады ҚБ SMART 1800х450х450мм IP31 IEK;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х120 мм артық емес;
Кіріспе бөлім:
Тарату секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА88-33 3Р 25кА IEK 4шт;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 10кА С KARAT IEK 6шт;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
- Кабельді негіз арқылы енгізу
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылуы мүмкін;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 385 127 ₸


